Niepubliczny Żłobek 'Szkrabuś' – Strzelce Opolskie | Leśnica

Izbicko

To już nasza czwarta placówka Szkrabusia, która mieści się w Izbicku przy ul. Powstańców Śląskich 18. Tak samo, jak w przypadku pozostałych oddziałów prosperujemy w godz. 6:30-16:30. Żłobek został wyremontowany oraz przystosowany do przyjęcia 42 maluszków z podziałem na dwie grupy wiekowe. Kreatywne i oddane swoim obowiązkom żłobkowe ciocie wypełniają dzień zabawą, twórczością artystyczną czy też pobytem na świeżym powietrzu. Dbają o bezpieczeństwo i swobodne samopoczucie podopiecznych. 

Tak, oczywiście. Zawsze dostosowujemy się do zaleceń rodzica. W razie nietolerancji pokarmowych zapewniamy produkty zastępcze, które są odpowiednie dla dziecka. Dla przykładu mleko krowie zastępujemy napojem ryżowym bądź migdałowym.

W przypadku odpowiednich warunków atmosferycznych każdego dnia korzystamy ze świeżego powietrza. Wychodzimy na spacery oraz korzystamy z naszego żłobkowego podwórka, który jest w bezpiecznym miejscu z dala od jezdni.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy maluch skorzystał z drzemki, jednak w przypadku kiedy dziecko nie śpi zapewniana jest dalsza opieka. Wolny czas przeznaczony jest na indywidualną zabawę. 

Oczywiście, że tak, o ile nie są zbyt małych rozmiarów i nie zagrażają bezpieczeństwu rówieśników. *aktualnie, w okresie covid-19 w związku z wytycznymi nie ma możliwości przynoszenia przez dzieci zabawek/pluszaków.

Ze świadczeń Żłobka mogą korzystać dzieci od 20 tygodnia do 3 lat, jednak w przypadku kiedy dziecko nie dostało się do przedszkola z powodu braku miejsc żłobek może objąć opieką takie dziecko. Jednak obowiązuje wtedy opłata w pełnym wymiarze cenowym.

Możesz na nas liczyć !

  • Zapewniamy bezpieczeństwo i rozwój pod okiem wykształconego, pełnego ciepła i zaangażowania personelu.
  • Indywidualnie dbamy o każdego malucha, a poprzez specjalnie przystosowane zajęcia pomożemy mu w adaptacji społecznej oraz rozwoju na każdej płaszczyźnie.
  • Charakteryzuje rodzinna atmosfera, w której tworzymy komfortowe warunki dla każdego 'Szkrabusia’.
  • Każdego dnia medyczne wsparcie zapewnia maluchom wykwalifikowana pielęgniarka.
  • Opieramy się na innowacyjnych metodach edukacyjnych połączonych z zabawą

Kuchnia Szkrabusia

Głównym atutem obiektu w Izbicku stała się możliwość stworzenia własnej Kuchni, która zaopatruje w smaczne i zdrowe posiłki również pozostałe żłobki. Naszym marzeniem było nie tylko zapewnienie opieki, ale również zdrowych, pełnowartościowych posiłków. Nasze kucharki dysponują nowoczesnym sprzętem. Od podstaw tworzymy przepyszne zupy, kremy, II dania, ciasta, podwieczorki. Na ten moment skupiamy się głównie na naszych maluszkach, w niedalekiej przyszłości mamy w planach gotować dla innych na zasadzie cateringu.

Rekrutacja

Zadbaj o najlepszą opiekę dla twojego malucha, wyślij formularz rekrutacyjny, a my skontaktujemy się z Tobą.