Niepubliczny Żłobek 'Szkrabuś' – Strzelce Opolskie | Leśnica

Kosorowice

W oddziale kolejnego Szkrabusia miejsce opieki znajdzie 45 dzieci. Również tutaj został przewidziany podział wiekowy na dwie grupy. Serduszka – najmłodsza grupa dzieci (21) oraz Biedronki – grupa starszych pociech (24). Docelowo w każdej grupie pracować będą 3 wykwalifikowane, oddane dzieciom opiekunki. O porządek, czystość oraz pełne brzuchy maluszków dba Pani woźna. Żłobek w Kosorowicach mieści się przy ul. Opolskiej 53 i prosperuje w godz. 6:30-16:30. Każdego dnia jesteśmy całym sercem zaangażowani w nasze obowiązki. 

Zapraszamy serdecznie !

Tak, oczywiście. Zawsze dostosowujemy się do zaleceń rodzica. W razie nietolerancji pokarmowych zapewniamy produkty zastępcze, które są odpowiednie dla dziecka. Dla przykładu mleko krowie zastępujemy napojem ryżowym bądź migdałowym.

W przypadku odpowiednich warunków atmosferycznych każdego dnia korzystamy ze świeżego powietrza. Wychodzimy na spacery oraz korzystamy z naszego żłobkowego podwórka, który jest w bezpiecznym miejscu z dala od jezdni.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy maluch skorzystał z drzemki, jednak w przypadku kiedy dziecko nie śpi zapewniana jest dalsza opieka. Wolny czas przeznaczony jest na indywidualną zabawę. 

Oczywiście, że tak, o ile nie są zbyt małych rozmiarów i nie zagrażają bezpieczeństwu rówieśników. *aktualnie, w okresie covid-19 w związku z wytycznymi nie ma możliwości przynoszenia przez dzieci zabawek/pluszaków.

Ze świadczeń Żłobka mogą korzystać dzieci od 20 tygodnia do 3 lat, jednak w przypadku kiedy dziecko nie dostało się do przedszkola z powodu braku miejsc żłobek może objąć opieką takie dziecko. Jednak obowiązuje wtedy opłata w pełnym wymiarze cenowym.

Możesz na nas liczyć !

  • Zapewniamy bezpieczeństwo i rozwój pod okiem wykształconego, pełnego ciepła i zaangażowania personelu.
  • Indywidualnie dbamy o każdego malucha, a poprzez specjalnie przystosowane zajęcia pomożemy mu w adaptacji społecznej oraz rozwoju na każdej płaszczyźnie.
  • Charakteryzuje rodzinna atmosfera, w której tworzymy komfortowe warunki dla każdego 'Szkrabusia’.
  • Każdego dnia medyczne wsparcie zapewnia maluchom wykwalifikowana pielęgniarka.
  • Opieramy się na innowacyjnych metodach edukacyjnych połączonych z zabawą
Rekrutacja

Zadbaj o najlepszą opiekę dla twojego malucha, wyślij formularz rekrutacyjny, a my skontaktujemy się z Tobą.