Żłobek Szkrabuś

O nas.

Jak to się zaczęło?

Pierwszy Szkrabuś powstał w 2019 roku w Strzelcach Opolskich. Choć początki nie są łatwe, z wielką wiarą i przekonaniem ciągle udoskonalaliśmy pierwszą placówkę. Z tego miejsca wielkie podziękowania dla rodziców, którzy zaufali nam na starcie i powierzyli opiekę nad ich pociechami. 

Po pierwszych sukcesach i licznych pozytywnych opiniach nabraliśmy wiatru w żagle i powstała kolejna placówka. Tym razem w Leśnicy. Doświadczenia z lat ubiegłych zaprocentowały i proces przebiegł zdecydowanie sprawniej.

W 2023 placówek jest już 5. W ubiegłych latach dołączyły filie w Izbicku, Kosorowicach i Brzeźcach.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług rosła, a to wszystko w trosce o naszych podopiecznych. Naszym zadaniem jest nie tylko opieka, ale też pomoc w budowaniu solidnych fundamentów na przyszłe lata ich życia.

W naszych żłobkach stawiamy na:

Wszechstronny rozwój

Bezpieczeństwo

Solidne fundamenty

Kreatywność

Rodzinną atmosferę

Samodzielność

Komunikacja

Bardzo ważny element stanowi dla nas komunikacja z rodzicem. Dużo uwagi poświęcamy na wywiad przed dołączeniem dziecka do żłobka. Panie opiekunki każdego dnia poświęcają tyle czasu, ile jest potrzebne, aby zrelacjonować jak wyglądał dzień dziecka w momencie jego odbioru.

Całoroczne zapisy!

W naszych placówkach zapisy trwają całorocznie. Tak więc możesz zapisać do nas swojego szkraba w każdej chwili. Kliknij przycisk poniżej i przejdź na stronę rekrutacji. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji przed podjęciem decyzji — zachęcamy do kontaktu +48 603 304 071