Żłobek Szkrabuś

Strzelce Opolskie

Placówka zapewnia opiekę dla 35 maluchów z podziałem na dwie grupy wiekowe: Serduszka (6 miesięcy – 17 miesięcy) oraz Biedronki (17 miesięcy – 36 miesięcy). Personel składa się z 4 opiekunek, pielęgniarki oraz osoby do pomocy. Atutem naszej placówki jest lokalizacja z dala od ruchliwych jezdni oraz możliwość korzystania z zielonego podwórka. Żłobek w Strzelach prosperuje w godzinach 6:30 – 16:30.

Tak, oczywiście. Zawsze dostosowujemy się do zaleceń rodzica. W razie nietolerancji pokarmowych zapewniamy produkty zastępcze, które są odpowiednie dla dziecka. Dla przykładu mleko krowie zastępujemy napojem ryżowym bądź migdałowym.

W przypadku odpowiednich warunków atmosferycznych każdego dnia korzystamy ze świeżego powietrza. Wychodzimy na spacery oraz korzystamy z naszego żłobkowego podwórka, który jest w bezpiecznym miejscu z dala od jezdni.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy maluch skorzystał z drzemki, jednak w przypadku kiedy dziecko nie śpi zapewniana jest dalsza opieka. Wolny czas przeznaczony jest na indywidualną zabawę. 

Oczywiście, że tak, o ile nie są zbyt małych rozmiarów i nie zagrażają bezpieczeństwu rówieśników. *aktualnie, w okresie covid-19 w związku z wytycznymi nie ma możliwości przynoszenia przez dzieci zabawek/pluszaków.

Ze świadczeń Żłobka mogą korzystać dzieci od 20 tygodnia do 3 lat, jednak w przypadku kiedy dziecko nie dostało się do przedszkola z powodu braku miejsc żłobek może objąć opieką takie dziecko. Jednak obowiązuje wtedy opłata w pełnym wymiarze cenowym.

Możesz na nas liczyć !

  • Zapewniamy bezpieczeństwo i rozwój pod okiem wykształconego, pełnego ciepła i zaangażowania personelu.
  • Indywidualnie dbamy o każdego malucha, a poprzez specjalnie przystosowane zajęcia pomożemy mu w adaptacji społecznej oraz rozwoju na każdej płaszczyźnie.
  • Charakteryzuje rodzinna atmosfera, w której tworzymy komfortowe warunki dla każdego 'Szkrabusia’.
  • Każdego dnia medyczne wsparcie zapewnia maluchom wykwalifikowana pielęgniarka.
  • Opieramy się na innowacyjnych metodach edukacyjnych połączonych z zabawą
Rekrutacja

Zadbaj o najlepszą opiekę dla twojego malucha, wyślij formularz rekrutacyjny, a my skontaktujemy się z Tobą.